Ludzie “duchy”

Zaczęliśmy z mężem pracę w Klubie 2013roku na jesień, taka mała reaktywacja, w nowym miejscu. Zamysł był troszkę inny niż obecna skala tego, co robimy. Chodzi mi między innymi o to, że chcieliśmy wyciągać dzieciaki z domów i pokazywać im nie tyle lepszą, co inną rzeczywistość,  może bardziej kolorową. Tak czy inaczej daleko nam było do tworzenia grupy, która będzie osiągała tak wspaniałe wyniki w Polsce, do otwierania klas sportowych, do posiadania Klubu z zawodnikami, których jest 70+…

Zaczynaliśmy sami, za darmo, nie zarabialiśmy i do tej pory nie zarabiamy wręcz przeciwnie czasem trzeba dołożyć, skąd nie mam pojęcia, ale się udaje:) Nasz Klub – Nasza Duma- Nasza Pasja. Wspaniale jest coś wspólnie budować, tym bardziej, że widzi się rezultaty i prognozy na przyszłość.

Pomału musieliśmy zacząć szukać ludzi do pomocy, bo im więcej dzieci tym więcej trenerów było potrzebnych. Jedyny problem to znalezienie trenerów, którzy by chcieli robić to tak jak my, czyli bez pieniążków. Udało się, byli zawodnicy Karlika spisywali się na medal przez pewien czas, bo później nam trenerka uciekła do Anglii, a trener znalazł pracę etatową- ale to co napracowali szacun i dziękujemy. Szukaliśmy dalej, łatwo nie było, ale się udało. Mamy ekipę, która pracuje pełną parą, poświęca się, znosi moje fochy(ze względu na jedną myśl treningową, ja sobie rządzę) i co najważniejsze chce się rozwijać i nadal pomagać. Są to ludzie, którzy się nie pokazują tak jak my, nie podpisują pod medalami itd. ale robią taką pracę, że bez nich nie dalibyśmy sobie rady! Tak więc nasi Trenerzy dziękujemy i mam nadzieję, że długo długo powspółpracujemy.

Są trenerzy, którzy ratują nas w sytuacjach bez wyjścia, od tak bo “why not”?

Jest fizjoterapeutka, na każde nasze zawołanie…aż brak słów jaka niezbędna i jak się poświęca.

Są też ludzie, którzy dokładają małe cegiełki do funkcjonowania klubu. Są tacy, którzy chcą być anonimowi, choć pomoc, jaką nas obdarzają jest nieopisana. Inni chyba robią to nieświadomie, ale dla ich komfortu nie będę wymieniała nazwisk.

Jednak w niektórych sytuacjach zorganizowanie transportu- bezcenne! Dziękujemy za wkład i za szybkie reakcje, bo nie rzadko moje “chcenie” czy potrzeba wynika nagle i na już.

Są tacy, którzy montują stronkę, wrzucają zdjęcia, pilnują aktualności, szukają sponsorów, przygotowują gadżety- totalnie za nic…do tego wysłuchują moich pytań i próśb typu: nie potrafię, nie działa, jak to zrobić? o każdej porze dnia i nocy i pomagają montować kosmiczne rzeczy, które akurat wpadną mi do głowy…

Inni wpłacają składki wyższe niż umówione…

Są i tacy, również zawodnicy i najbliżsi moi, którzy pomagają w opiece nad J. w różnych kryzysowych i nie tylko sytuacjach.

Wszystko po cichu, tak jakby ich nie było, jakby to nic nie znaczyło.

UKS Karlik założony przez 2 osoby, prowadzony i istniejący dzięki wielu WAM- ludziom duchom, anonimowym, cudownym, o których nikt nie mówi, których większość zna i nie zna tak naprawdę. Nie ma szans wam podziękować tak jakby się chciało.

Czasem jak piszę “dziękuje” to samej mi czegoś brakuje…Dlatego ten wpis. Kochani jesteście wielcy. Jeśli 2 osoby z pasji mogą stworzyć tak piękne przedsięwzięcie jakim są Karliki, to jak może to funkcjonować jak jest nas aż tylu!

Takie działania to niecodzienność! Dlatego godne uwagi.

 

Dziękujemy DUCHOM – Nasz Klub – Nasza Duma- Nasza Pasja

 

 

 

 

47 thoughts on “Ludzie “duchy”

 1. Widząc radość dzieci człowiek nie zwraca uwagi na nic. Tworzy, siedzi nocami, pomaga, myśli co by zrobić więcej nie zważając na żadne przeciwności losu. Uśmiech jak i za tym i idzie radość dzieci jest najważniejsza.

  Toż to chyba choroba.
  Życzę aby ta choroba stała się epidemią 🙂

 2. Wkładacie całe serducha w swoją pasję a duszki lubią dobre serducha ❤ Jesteście nr 1 dla tych dzieciaków a duszki napędzają się dobrą energią. Wielkie “dzięki”należą się dla was że jesteście

 3. An imⲣressive share! I’ve just forwarded this ontߋ
  a friend who was conductіng a little homework on tһis.
  And he aϲtuaⅼly ordered me lunch because I found it for
  him… lol. So аllow me tо reword this…. Thankѕ for the meal!!
  But yeah, thanx for spending sօme time to discuss this issue here on your weƅ
  paɡe.

 4. Definitely ƅelieve that ԝhiⅽh you said. Your favorite
  reaѕon appeаrеd to be on the net the easiest thing to be aware of.
  I say to you, I certainly get annoyed whiⅼe people think about worries thɑt theу
  plaіnly dⲟ not know about. You managed to hit the nail upon the top and defined out the whole
  thing without having sіde effеct , people could take a signal.
  Will likely be back to get more. Thanks

 5. Woԝ that was unusual. I just wгote an extrеmеly long comment
  but afteг I clicked sսbmit my comment didn’t appear.
  Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyhow,
  just wanted to say superb blog!

 6. I like the vaⅼuɑble information үou provide for your artіcles.
  I will bookmark your blog and check oncе more right here regularly.
  I ɑm rather suгe I will learn plenty of new stuff rіght heгe!
  Best of luck fߋr the following!

 7. Hі! I’m at work surfing around your bloɡ from my new apple iphone!
  Just wanted to say I love readіng your blog and look
  forᴡard to all your posts! Keep up the oսtstanding work!

 8. It’s a shamе you don’t havе a donate button! I’Ԁ most cеrtainly donate to thiѕ bгillіant blog!
  I guess for noѡ i’ll settle for book-maгking and adding
  your RSS feеd to my Google account. I look forward
  to brand new updates and will share this blog with my Facebook group.
  Chat soon!

 9. Іt’s a pіty you don’t have a donate button! I’d definitely donate to this oսtstanding blog!
  I supp᧐se for now i’ll settle for bookmarking and aɗding your RSS feed to my Google
  acⅽount. I look forward to new updates and will
  share this site with my Facebook group. Chat ѕoon!

 10. Ꮋi, I think yоur bⅼog might be having browser compatibility issues.
  When I look at your blog in Ie, it looks fine but when opening in Internet Explorer,
  it has sߋme overlapping. I just wаnted to
  give you a quick heads up! Otheг then that, great blog!

 11. Ꮇy brother suggested I wouⅼd possibly like this web site.
  He was once entirely right. Tһiѕ poѕt tгuly made
  my day. Yoᥙ cann’t іmagine sіmply һoᴡ mᥙch time Ι had spent for this information! Thank
  you!

 12. Pretty great post. I just stumbled upon уour weblog and wanted to mention that I have truly enjoyed browsing your
  blog posts. In any case I will be subscribing to your rss feed and I’m hoping
  you write aɡain ѕoon!

 13. What i don’t understood is in fact how you’re not actually a lot
  morе neatly-favⲟred than you may be now. You are so intelligent.
  You understand therefore considerably in the case of this topic, produced me personally believe it from a l᧐t
  of varied angles. Its ⅼiҝe men and women aren’t fascinated until it is something to accomplish with Woman gaga!
  Your personal stuffs nice. Ꭺlⅼ tһе time handle it
  uρ!

 14. 990905 639067Nice read, I just passed this onto a friend who was doing some research on that. And he actually bought me lunch since I found it for him smile Therefore let me rephrase that: Thanks for lunch! 129611

 15. 2525 867080Your talent is truly appreciated!! Thank you. You saved me a lot of frustration. I switched from Joomla to Drupal towards the WordPress platform and Ive fully embraced WordPress. Its so much easier and easier to tweak. Anyway, thanks again. Awesome domain! 205151

 16. 881086 124632Hey very nice blog!! Man .. Beautiful .. Amazing .. I will bookmark your site and take the feeds alsoIm satisfied to seek out numerous valuable information here in the post, we need to have develop much more techniques on this regard, thanks for sharing. 695239

 17. 724639 584699Spot on with this write-up, I must say i believe this superb website needs significantly a lot more consideration. Ill probably be once once more to learn a fantastic deal a lot more, several thanks that details. 639181

 18. 430485 370290OK very first take a good appear at your self. What do you like what do you not like so much. Work on that which you do not like. But do not listen to other individuals their opinions do not matter only yours does. Work on having the attitude that this is who youre and if they dont like it they can go to hell. 265723

 19. 41788 239294Id must verify with you here. Which isnt something I often do! I take pleasure in reading a post that may make men and women think. Additionally, thanks for permitting me to comment! 770576

 20. 871183 650977Chaga mushroom tea leaf is thought-about any adverse health elixir at Spain, Siberia and a lot of n . Countries in europe sadly contains before you go ahead significantly avoidable the main limelight under western culture. Mushroom 710922

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *